Mo-Fr: 7 Uhr - 18 Uhr und Sa: 8 Uhr - 13 Uhr      +49 (0) 2682-2838883      Międzynarodowy transport (DHL Express)

kolektor wylotowy kolektor Honda CR-V II RD 2,0 benzyna, 110 KW, 150 moc, czterokolowy, K20A4 K20 A4

Stan pojazdu używany
Nr części. K20A4 Abgaskrümmer
Numer oryginalnej części zamiennej (OE) Nie
Kod silnika K20A4
Typ CR-V (II) RD
Pojazd Honda
Rok budowy 2004
Seria 07/2002 - 09/2006
Przebieg 138.780
KW 110
KM 150

Nicht auf Lager - Ausverkauft

Normalna cena: 278,60 zł

Special Price 56,66 zł

Incl. 19% Tax, excl. Shipping Cost

Bezpieczne i łatwe płatności

paypal     sofortüberweisung     Creditcard     płatność     Pobranie kolekcji     Debet    

Uwagi przed zakupem

Niniejszy artykuł pochodzi z pojazdu powypadkowego i w związku z tym nie został sprawdzony pod względem działania i wad ukrytych. Dajemy Tobie jednak możliwość przetestowania tego artykułu i odesłania nam z powrotem w stanie niezmienionym w ciągu 14 dni w razie usterki. Cenu kupna zostanie zwrócona. Odpowiedni artykuł zostanie sprzedany jako część zamienna dla majsterkowiczów.

Ponieważ nie wszystkie pojazdy są zawarte w przedstawionej liście pojazdów, ewentualnie nie możesz znaleźć w tej liście szukanego samochodu. Lista pojazdów jest tylko pomocą do wyboru, która nie daje 100% gwarancji, że część zamienna rzeczywiście pasuje do Twojego pojazdu. Prosimy o skontaktowanie się z nami, chętnie Tobie pomożemy. 

Poza tym prosimy o weryfikację Twoich danych zarejestrowanych w portalu eBay, szczególnie pod kątem aktualności Twoich danych kontaktowych i adresowych.

Jeżeli Twoje dane kontaktowe są nieaktualne, nie możemy przesyłać informacji o statusie wysyłki i innych ważnych wiadomości.

W szczególności w wypadku artykułów przesyłanych za pomocą spedycji prosimy o zwrócenie uwagi na to, aby Twój numer telefonu był zapisany w systemie ebay lub podaj nam swój numer telefoniczny niezwłocznie po dokonaniu zakupu. Prosimy o wyjaśnienie wszystkich niezbędnych pytań e-mailem lub telefonicznie, nasi pracownicy dokładają wszelkich starań w zakresie udzielenia wszystkich niezbędnych informacji.

Oznaczenia

Wszystkie nasze artykuły posiadają specjalne oznakowania oraz częściowo także plomby. W razie ich uszkodzenia wzgl. otwarcia towaru wygasają wszelkie roszczenia o zwrot kosztów.

Artykuły z uszkodzonym lub usuniętym oznakowaniem wzgl. plombami nie są uznawane jako towar w prawidłowym stanie dostawy.

Powroty

Informacja dot. kosztów wysyłki międzynarodowej

W wypadku wysyłki międzynarodowej prosimy o uwzględnienie, że ewentualne cła i dalsze koszty, które mogą być należne w kraju docelowym, nie są zawarte w cenie artykułu ani w kosztach wysyłki.

Versandkosten
Power Seller - teilehandel14

99% pozytywne opinie
Feedback Score: über 25.000 Bewertungen